uwaga mamy nowy profil na Facebook oraz nowy adres poczty elektronicznej poradniappp@ppp.bytom.pl
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

PSYCHOLODZY TERENOWI

mgr Ilona Wieluńska - nauczyciel kontraktowy. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (specjalizacja: psychologia wychowawczo-kliniczna dzieci i młodzieży). Psychoterapeuta - szkoliła się w Śląskiej Szkole Psychoterapii, gdzie ukończyła całościowy kurs psychoterapii z psychodramą. Ponadto uczestniczyła w kursach kwalifikacyjnych z pedagogiki i oligofrenopedagogiki. Pracuje na terenie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Bytomia, gdzie prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów, konsultacje i poradnictwo dla rodziców uczniów oraz współpracuje z nauczycielami, pedagogami szkolnymi i dyrektorami szkół.

 

 

mgr Agnieszka Petka jest absolwentką psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła dwie specjalizacje – psychologię rozwoju człowieka i rodziny w cyklu życia oraz psychologię sądową. W pracy psychologa terenowego pracuje z młodzieżą na terenie bytomskich szkół. Nadal rozwija swój warsztat pracy i stale doskonali swoje umiejętności. Dodatkowo interesuje się mediacjami rodzinnymi.

 

 

mgr Agnieszka Sadowska – psycholog, pedagog, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz Kolegium Nauczycielskiego, nauczyciel kontraktowy. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim – psychologia transportu. Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Współpracowała z Miejskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia w Bytomiu, w ramach którego prowadziła szkolenia z zakresu środków psychoaktywnych i uzależnienia od nikotyny. Ukończyła kurs Kinezjologii Edukacyjnej, dający uprawnienia do pracy metodą Dennisona oraz szkolenie z zakresu analizy rysunku. Terapeuta w trakcie szkolenia (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).

Data dodania: 2023-05-26 11:46:28
Ilość wyświetleń: 940

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu”
(Vivian Green)

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej