uwaga nowy adres poczty elektronicznej poradniappp@ppp.bytom.pl

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Szkoła dla Rodziców

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy rodziców, opiekunów, pedagogów a także wszystkich zainteresowanych lepszym zrozumieniem rozwoju dzieci i młodzieży do udziału w VIII już edycji poradnianej inicjatywy jaką jest „Szkoła dla rodziców”, prowadzonej ponownie- jak i w ubiegłym roku szkolnym- w wersji zdalnej. W tegorocznej Edycji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie z uwagi na wszechstronność poruszanej problematyki.  

 

W ramach każdego spotkania proponujemy prelekcję- wykład tematyczny, dyskusje a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Każde ze spotkań to szansa na wzbogacenie swoich umiejętności wychowawczych jak również wzajemnej wymiany doświadczeń, wzmocnienie swojej skuteczności rodzicielskiej oraz konstruktywną rozmowę o trudnościach współczesnej młodzieży.

Spotkania będą odbywać się z pomocą platformy Microsoft teams, a prowadzić je będą pracownicy poradni.  

Link do każdego ze spotkań będzie dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl ( w zakładce aktualności) oraz facebooku poradnianym.

Udział w spotkaniach „Szkoła dla rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenia; nie ma konieczności uczestniczenia we wszystkich spotkaniach, można uczestniczyć jedynie w jednym, wybranym przez siebie. Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w spotkaniach.

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2023-04-24 21:34:00
Ilość wyświetleń: 505

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu”
(Vivian Green)

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook