uwaga mamy nowy profil na Facebook oraz nowy adres poczty elektronicznej poradniappp@ppp.bytom.pl
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

DZIAŁ DIAGNOZY I TERAPII ZABURZEŃ SPRAWNOŚCI JĘZYKOWYCH

mgr Grażyna Kopta

społeczny kierownik działunauczyciel dyplomowany, logopeda. Ukończyła studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także studia podyplomowe w zakresie resocjalizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim i logopedii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie w pracy w wielu placówkach: domu dziecka, przedszkolu i szkole podstawowej. Od wielu lat prowadzi diagnozę i terapię zaburzeń mowy. Jest członkiem działającego w Poradni zespołu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

 

mgr Monika Cieślik

nauczyciel dyplomowany, neurologopeda. Od wielu lat zajmuje się kompleksowym badaniem i diagnozą rozwoju mowy dzieci w różnym wieku, wypracowuje odpowiedni poziom sprawności narządów mowy, prowadzi profilaktykę w zakresie wad wymowy, opracowuje indywidualne metody terapii zaburzeń mowy takich jak: seplenienie, rotacyzm, mowa bezdźwięczna, jąkanie, opuszczanie, zastępowanie lub deformacja poszczególnych głosek, opóźniony rozwój mowy a także afazja, alalia. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała w szkole i przedszkolu.

 

mgr Małgorzata Hylińska

nauczyciel dyplomowany, logopeda. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej  w Częstochowie w zakresie nauczania języka polskiego. Ukończyła ponadto studia podyplomowe w zakresie: logopedii, oligofrenopedagogiki i neurologopedii. Terapeuta miofunkcjonalny oraz terapeuta ręki. Zajmuje się diagnozą logopedyczną, terapią dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami komunikacji oraz dysfunkcjami rozwojowymi.

 

mgr Tatiana Rachel-Wójcik

nauczyciel dyplomowany, logopeda. Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz studia podyplomowe z zakresu logopedii. Po uzyskaniu kwalifikacji pedagogicznych pracowała w świetlicy szkolnej. W Poradni prowadzi zajęcia z dziećmi w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną. 

Data dodania: 2023-04-24 20:37:01
Ilość wyświetleń: 868

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu”
(Vivian Green)

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej