uwaga mamy nowy profil na Facebook oraz nowy adres poczty elektronicznej poradniappp@ppp.bytom.pl
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

PSYCHOTERAPEUCI

mgr Agata Susek-Kaczyńska –  psycholog, psychoterapeuta, specjalista  Counsellingu Gestalt, nauczyciel dyplomowany; społeczny kierownik Działu Psychoterapeutów.  Ukończyła Całościowe Szkolenie z zakresu Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Odbyła staż terapeutyczny w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Katedry Psychiatrii CM w Krakowie. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz rodzinnej. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nieustannie wzbogaca swój warsztat pracy, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Wspiera rodziny w przezywanych trudnościach, w poszerzaniu świadomości, odkrywaniu zasobów osobistych i tworzeniu satysfakcjonujących relacji z otoczeniem społecznym. Na co dzień, część obowiązków zawodowych realizuje także na terenie bytomskich szkół gimnazjalnych, prowadząc indywidualne rozmowy z młodzieżą, rodzicami oraz zajęcia psychoedukacyjne i interpersonalne w zespołach klasowych

 

mgr Małgorzata Koper - psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy, nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w dziedzinie doradztwa zawodowego w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach . Ukończyła szereg szkoleń z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin ( m.in. 2-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii GESTALT w Krakowie, 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii organizowane przez ROM-E "Metis" w Katowicach we współpracy z Polskim Instytutem Ericksonowskim). Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz terapią rodzin. Jako doradca zawodowy wspiera młodzież w wyborze dalszej drogi kształcenia oraz przyszłego zawodu.

 

mgr Małgorzata Majewska - psycholog, psychoterapeuta, mediator w sprawach rodzinnych przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu, nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach specjalność psychologia kliniczna oraz Stidiów Podyplomowych w Zakresie Zarządzania Potencjałem Społecznym w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych, Międzynarodowa Szkoła Menedżerów w Warszawie. Ukończyła 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii GESTALT w Krakowie akredytowanym przy Europejskim Stowarzyszeniu Terapii Gestalt /E A G T/ oraz szereg szkoleń z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin /Polski Instytut Ericksonowski, Centrum Mediacji Rodzinnych i Psychoterapii/. Ukończyła Kurs Psychoterapii Pozytywnej akredytowany przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej i Transkulturowej  (WAPP, Wiesbaden, Niemcy)- Certificate Basic Consultant of Positive Psychotherapy. Odbyła staż do Certyfikatu Psychoterapeuty w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania "Dąbrówka" w Gliwicach. Pracuje pod stałą superwizją. Specjalizuje się w pracy z rodzinami.

 

mgr Małgorzata Idzik-Korzeniowska - psycholog, psychoterapeutka, trener umiejętności psychospołecznych, nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W ramach kształcenia podyplomowego ukończyła m.in. 3 - letni Kurs Terapii Rodzin oraz Całościowy 4 - letni Kurs Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, Kurs Treningu Psychologicznego w Pracowni Psychoedukacji i Terapii w Bielsku – Białej, roczny Projekt "Trener grupowy" organizowany przez Metrum w Katowicach, 2,5 letnie szkolenie z zakresu psychodramy w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Swój staż terapeutyczny odbyła w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Katedrze Psychiatrii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii, swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP. W Poradni prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży, terapię rodzin, udziela wsparcia osobom w kryzysie psychicznym, prowadzi poradnictwo dla rodziców, wychowawców/opiekunów dzieci i młodzieży.

 

 

mgr Magdalena Konieczna – psycholog, nauczyciel mianowany, psychoterapeura. Zajmuje się diagnozą i poradnictwem psychologicznym. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe o charakterze terapeutycznym. Współpracuje ze szkołami w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Posiada doświadczenie w pracy psychologa szkolnego.

 

 

 

Data dodania: 2023-04-24 20:39:23
Data edycji: 2023-05-26 11:45:58
Ilość wyświetleń: 1725

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie.
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu”
(Vivian Green)

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej