KĄCIK LOGOPEDYCZNY

KĄCIK WIEDZY - dzieci, młodzież, rodzice, nauczyciele »  KĄCIK LOGOPEDYCZNY

Witamy w kąciku logopedycznym!

Poszukujesz ciekawych stron poświęconych rozwijaniu sprawności językowych swojego dziecka?  A może zastanawiasz się jakie ćwiczenia oddechowe wspomogą twój układ oddechowy i będą dobra profilaktyką w walce z koronawirusem i z doświadczanym stresem?

To dobrze trafiłeś! Zaglądaj tutaj częściej, bowiem nasi logopedzi zadbają o to, aby odpowiedzi na te i na inne pytania, a także wielu innych ciekawostek ze świata logopedii tutaj nie zabrakło.

 • KIEDY DO LOGOPEDY?

  Często rodzice i opiekunowie zastanawiają się czy to już ten czas gdy warto zabrać swoją pociechę do logopedy… Poniżej prezentujemy kilka wskazówek- kiedy warto to uczynić i skonsultować się ze specjalistą.

 • MOWA DZIECKA OD URODZENIA - CO JEST WAŻNE

 • JAK MOTYWOWAĆ DZIECI DO UTRWALANIA PRAWIDŁOWEJ WYMOWY W DOMU?

  Terapia logopedyczna to proces długotrwały i żmudny wymagający współpracy i zaangażowania ze strony nie tylko terapeuty, ale również dziecka i jego najbliższego otoczenia. W większości sytuacji ćwiczenia w gabinecie z logopedą to za mało, aby przezwyciężyć trudności i opanować umiejętności niezbędne do prawidłowej wymowy i sprawnej komunikacji językowej.

 • STYMULACJA ROZWOJU MOWY DZIECKA

  Proponujemy Państwu materiał dotyczący stymulacji rozwoju mowy dziecka.

  Jest to osiem aktywności, które na pewno

  każde z państwa jest w stanie wykonać w domu z dzieckiem.